STYLE #: 07-80993-B34
Signature Caviar Anchor Pendant Necklace—
Product image 1
Product image 2
Description
An anchor pendant featuring Caviar beading. Finished on a versatile 34 inch sterling silver ball chain necklace.
Sterling Silver
34 Inch 2.5mm Ball Chain
Dimensions 41mm x 23mm