Style #: 07-81027-B34
-65%
Love Knot Necklace—
Product image 1
Description
Love knot 18K Gold and Sterling Silver pendant and 34 inch sterling silver ball chain necklace. Finished with a lobster clasp.
Sterling Silver & 18K Gold
Signature Lobster Clasp
Dimensions 30mm x 25mm