Style# 07-81209-MB34
Luna Circle Pearl Statement Necklace—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
One cultured freshwater pearl sits in a large circle pendant detailed with Caviar beading in 18K gold and sterling silver. Finished on a 34 inch versatile ball chain necklace.
Sterling Silver & 18K Gold
Signature Lobster Clasp
Dimensions 35mm x 44mm