MWW06K000018
-65%
Deco Sport Pink Gold Desert Rose Wrapped Silicone—
Product image 1
Description
This Pink Gold-Tone Deco Sport offers a sporty, more casual take on the classic Deco with Pink Gold lum-filled stick indexes and silver white sunray dial. The Pink Gold-Tone bracelet is wrapped with Desert Rose silicone matching the bezel, and is interchangeable with any 18mm MICHELE strap.
Case Size - 34 mm x 36 mm
Dial - Silver White Sunray with Lum
Strap Size - 18 mm