Style#: NB999653X20
-65%
Jawan Cross Pendant—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
CHAIN COLLECTION
Sterling Silver
Chain measures 1.6mm wide
Cross measures 37.5mm x 20.5mm
Lobster Clasp
20"