Style#: NBS60213BSPX18
-65%
Naga Necklace—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
LEGENDS COLLECTION
Sterling Silver
Blue Sapphire
Chain measures 7.5mm wide
Station measures 65mm x 18mm
Puller Clasp
18"