Style No.: NMS9011601TEX22
Metal: Sterling Silver
Stone: Brown Tiger Eye
Gauge: 1.7MM
Pendant Dimensions: 29MM x 20MM
Closure: Lobster Clasp
Size: 22"
-65%
Tag Necklace—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Description
Style No.: NMS9011601TEX22
Metal: Sterling Silver
Stone: Brown Tiger Eye
Gauge: 1.7MM
Closure: Lobster Clasp
Size: 22"